BMW Festival na stulecie marki

Posted on: 25 kwietnia, 2016, by :
bmw night festival

bmw night festivalW marcu tego roku upłynęło 100 lat od kiedy BMW zostało wpisane do rejestru handlowego. W związku z tym jubileuszem firma planuje organizację licznych imprez w różnych miejscach na świecie, wśród których główną rolę będą odgrywać obchody w Monachium we wrześniu (9-11 IX 2016 r.). Organizatorzy spodziewają się dużego zainteresowania wydarzeniami BMW Festival i BMW Festival Night oraz przybycia dużej ilości gości z różnych krajów.

Program imprezy BMW Festival 2016

Festiwal będzie się odbywał w Monachium, które jest miastem ważnym dla marki, a to ze względu na fakt, że jest to miejsce gdzie firma miała swój początek. Sam festiwal będzie się odbywał na terenie Stadionu Olimpijskiego w Monachium. Podczas trwania 3 dniowych obchodów BMW planuje różne atrakcje.

Podczas imprezy na pewno nie zabraknie atrakcji i emocji z nimi związanych. BMW wraz z partnerami BMW M i BMW i, a także BMW Lifestyle oraz BMW Motorrad planują zaprezentować wystawy, które umożliwią zwiedzającym poznanie historii firmy. Zaprezentowanych zostanie blisko 300 pojazdów – tych, które mają już swoją historię oraz takich, które aktualnie są wypuszczane na rynek. Wystawy będą jednocześnie nawiązywać do teraźniejszej pracy marki, a także planów na przyszłość.

Podczas imprezy będą mogli się bawić nie tylko członkowie grupy BMW, ale również osoby zupełnie nie związane z marką.  W przystępny sposób zostaną przedstawione plany na przyszłość oraz perspektywy komunikacyjne, które być może zostaną wdrożone w przyszłości. Osoby, które pojawią się na imprezie będą mogły brać aktywny udział w wydarzeniach lub po prostu dowiedzieć się czegoś nowego bez angażowania się w różne zabawy. Pewnym jest, że podczas trwania festiwalu na pewno nikt nie będzie mógł narzekać na nudę, niezależnie od wieku.

Festival bmw w monachium

BMW Festival Night

Ta część imprezy jest przewidziana na pierwsze dwa wieczory całego festiwalu, tj. 9 i 10 września 2016 r. Również ona odbywać się będzie na Stadionie Olimpijskim w Monachium. W czasie BMW Night Festival uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość obejrzenia popularnych modeli motocykli oraz samochodów. Również podkład muzyczny będzie godny uwagi, bowiem na scenie pojawią się gwiazdy, których nazwiska są znane na całym świecie, m.in. Monachijscy Filharmonicy, Simply Red, czy Sunrise Avenue.

Wstęp na BMW Festival jest bezpłatny, natomiast bilety na BMW Festival Night są do kupienia na stronie internetowej organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *